Copyright © 2016 eternalmonkeys. animacje 3D. filmy reklamowe. postprodukcja.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Animacja 3D, filmy reklamowe, postprodukcja

e t e r n a l m o n k e y s

 

 

 

produkcje

o nas

e t e r n a l m o n k e y s

 

...to studio animacji 3D i postprodukcji. Realizujemy zadania związane z animacją 2D i 3D oraz szeroko rozumianym projektowaniem graficznym. Zajmujemy się postprodukcją materiałów filmowych, efektami specjalnymi oraz korekcją kolorystyczną. Istniejemy na rynku od 2011 i od tego czasu udaje nam się zdobywać zaufanie wielu klientów. Współpracujemy z firmami, korporacjami, telewizjami publicznymi i prywatnymi, realizując produkcje o szerokim stopniu złożoności. Tworzymy filmy reklamowe, billboardy sponsorskie, spoty promocyjne, oprawy audycji telewizyjnych, seriali oraz festiwali muzycznych i filmowych. Jesteśmy firmą dynamiczną, inwestującą nieustanie w nowe rozwiązania softwarowe i hardwarowe permanentnie poszerzając własne kompetencje i możliwości.

 

Eternalmonkeys - profesjonalne studio animacji 3d i postprodukcji. Realizujemy animacje reklamowe, oprawy eventów, programów telewizyjnych, inforgrafiki oraz wizualizacje produktowe.

 

animacja 3d, animacja 2d, postprodukcja, Kraków, studio animacji, 3d, 2d, studio postprodukcji, infografika, grafika 3d,

Animacja 3D. Postprodukcja. Filmy reklamowe
Animacje 3D, filmy reklamowe, postprodukcja
Animacje 3D, filmy reklamowe, postprodukcja
Animacja 3D, filmy reklamowe, postprodukcja
Animacje 3D, filmy reklamowe, postprodukcja
twój e-mail
treść wiadomości
link do portfolio
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

r e k r u t a c j a

 

Cały czas poszukujemy nowych współpracowników, artystów grafików, animatorów, modelarzy. Bardzo chętnie poszerzymy nasze szeregi o nowe, interesujące osobowości artystyczne. Proponujemy prace przy atrakcyjnych ale wymagających zarazem produkcjach w towarzystwie zespołu profesjonalistów. Jeżeli chcesz z nami współpracować napisz i dołącz do nas.

 

r e k r u t a c j a

 

Chętnie poznamy więcej osób dzielących z nami wspólne pasje. Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz, chcesz się rozwijać napisz do nas, prześlij portfolio i krótką notkę o sobie. Napisz czym się interesujesz, co robisz na co dzień. Na pewno uda nam się stworzyć coś interesującego.

e t e r n a l m o n k e y s

Animacje 3D, filmy reklamowe i postprodukcja

n a s i   k l i e n c i :